SK Rakovník STARŠÍ DOROST 2014/2015

Tatran podruhé

22.03.2010 12:13

20.3.10    Tatran Rakovník - SK Rakovník    1:3 (1:0)

Opět ta samá písnička, mohli byste si přečíst zápas hraný u nás na umělce, protože první poločas byl ze strany Rakovníka hrozný a schodoval se s nedostatky minulého zápasu. Levý záložník Tatranu dával naší obraně dost zabrat a také se ukázal nový kráč ve střední záloze, který Tatranu dodal více síly. Ve 20. min. utekl M. Bradáčovi již zmíněný šikovný záložník a už jsme prohrávali 1:0. Právě těchto prvních 20 minut byli Tatraňáci lepšími hráči. Vše se otočilo až v druhém poločase, to asi začínají Skáči teprve hrát. Rázem vypadalo vše jinak a fotbal byl hezký na pohled. Srovnávací gól přišel ve 41. min. když Faigl našel na vápně V. Ryšlavýho - 1:1. V 55. se ukázal krásným obstřelením na vzdálenější tyč Faigl - 1:2. Třetí gól naší série uzavřel Polák, který šikovně přeloboval vyběhnuvšího Kabeleho - 1:3.

Bianka Joglová © 2008 Všechna práva vyhrazena.