SK Rakovník STARŠÍ DOROST 2014/2015

2.přátelák se Slávistíky

11.03.2010 18:06

11.3.    SK Rakovník - SK Slavia Praha    4:0 (1:0)

Začnu pozitvně: Slávisté vstoupili do zápasu ještě lépe, než-li v úterý. Jejich hra byla koukatelná na všechny strany, až se kolikrát člověk diví, co v těch "prťatech" může být. Bohužel domácí pohled na fotbal kazili. Jejich úvodní vstup do zápasu byl více než laksní a měli spousty práce se situacemi, které pro ně bývají automatické. Musím říct, že celkový týmový výkon byl hrozný. Nemá cenu zmiňovat momenty z první půle, protože jich moc nebylo a hlavně za nic nestály. Před mým hvizdem k odchodu na čajík stihnul vsítit Kovacz - 1:0. Druhou půl hodinu asi Šéďa slíbil svým spoluhráčům nějakou párty u něj doma (promiň Šéďo, nějak jsi mě napadl :) ) a hra i přístup se o mnoho vylepšily. Šance chodily postupně, ale hlavně že to začínalo přicházet. Objetavý Rohla, neúprosně hlídající malinkým záložníkem s číslem 5, si přesto nenechal hru otrávit a nabízel se pro každý míč. Pešek defakto opustil prostor své branky a usadil se před kruhem půlicí čáry. Hra začala fungovat, míč putoval po zemi, hráči nestáli jen ve dvojičkách a dokonce jsme viděli pár zakončení. Ve 43.min. vsítil Faigl druhý gól utkání - 2:0. Pak jsem postřehla opět Rohlu s vybojovaným a zataženým míčem do vápna, kde si chudák málem zlomil nohu, ale přesto odcentroval míč, který už jen uklidil Hovorka - 3:0 (48.min.) Konečné slovo měl Vydra, který si našel ve vápně při provádění rohového kopu krásné místo jen pro sebe a bezchybně jej proměnil - 4:0 (59.min.)

Bianka Joglová © 2008 Všechna práva vyhrazena.