SK Rakovník STARŠÍ DOROST 2014/2015

Záskok za béčko byl až moc jednoduchý

03.03.2011 22:03

27.2.    SK Rakovník - SK Slaný     8:0 (3:0)

Do probíhajícího zimního turnaje starších žáků v Novém Strašecí naskočili v jednom zápase i divizní žáci SK Rakovník, kteří vypomáhali svým kolegům z béčka. Ti měli sehrát v neděli dvě utkání, ale hráčů bylo jen jedenáct, proto jeden zápas nechali svému A týmu. Na žáky čekalo mužstvo Slaného, které bylo patrně na nižší úrovni. Hned po deseti minutách hry to bylo už 3:0 zásluhou Gregora, Cibulky a Bohatého. Rakovník hrál s lehkostí, ale závěrem poločasu přestal být hladový po vsítění gólů. Proto už žádny nepadl. Slaný se k ohrožení Peška snad ani nedostal a druhá část pokračovala náporem domácích. Hned ve 36. minutě napadl rozehrávku gólmana Cibulka a bylo to 4:0. Po chvíli se jeden z nejmenších hráčů na hřišti – Faigl – prosadil krásně hlavou – 5:0. Okupování branky pokračovalo a zbývala jen odpověď na otázku, kolik to nakonec bude. Vzápětí se trefil Cibulka potřetí. Následoval ho vysunutý stoper Rohla, kterému sedl dobře kopnutý rohový kop. Osmého fíka poslal po narážečce na jeden dotek do sítě hostí Bohatý – 8:0.

SK Rakovník: Pešek – Rohla, Sedivý, Vydra, Hovorka – Faigl, Kýzl, Spal, Gregor – Cibulka, Bohatý. Střídali: Polák a Matyáš??. Trenér Jan Janota.

Bianka Joglová © 2008 Všechna práva vyhrazena.