SK Rakovník STARŠÍ DOROST 2014/2015

Jen přijít na to, jak na to

10.03.2011 10:23

6.3.2011    SK Rakovník – Chomutov     5:0

Stejně jako před rokem se starší žáci SK Rakovník utkali v Rakovníku na Zátiší s Chomutovem a po  výhře domácích 5:0 si divizní fotbalisté ten samý výsledek zopakovali i letos. Prvních dvacet minut bylo ze strany Rakovníka naivních. Chomutov, hrající ofsajd lajnu, se ale na polovinu domácích moc nedostával. Až když hráči SKR přišli na to, že kolmicemi do ofsajdových postavení to nepůjde, začali se prosazovat po individuálních finálních průnicích, což přineslo ovoce a pěkný bojovný fotbal. První branku vsítil náš nový hráč (snad mu bude umožněno v dresu SKR nastupovat) Mytyáš Duchek. Hned za minutku se připojil Bohatý a vlastně jsme nemuseli ani dlouho čekat a už to bylo 3:0, když Cibulka prodal svůj pud zabijáka! I když to zprvu vypadalo, že sestava bude na hřišti tápat, kluci se s tím poprali dobře a dalšího fíka přihodil Vydra. Na konci zápasu si gólmana vychutnal kličkou Kacafírek a nechal přátelsky zakončit Cibulku - 5:0.

Bianka Joglová © 2008 Všechna práva vyhrazena.