SK Rakovník STARŠÍ DOROST 2014/2015

přípravné derby, alá malá Barcelona

17.02.2011 20:28

17.2.    SK Rakovník - Tatran Rakovník    6:1

Kdo by to řek, že při návratu ze soustředění budou naše kluky nohy tak poslouchat, jako právě v tomto zápase. Žáci kombinovali s velkou lehkostí a hru si usnadňovali vyměňováním míče z minima doteků. Ve 4. minutě padla branka sice po rohovém kopu, ale v týmu máme i zabijáky hlavičkáře, což předvedl Rolka - 1:0. V 17. minutě po pravý straně vyfáral Hoví a před vápnem strčil vedle sebe Kácovi. Sice na dlouhou nohu, ale Fanda stačil vystřelit bodlem nechytatelný pozdrav - 2:0. Ve druhé třetině na sebe nezapomněli naši kladeňáci. Nejprve to vymyslel Vydrís, který poslal Álu vpřed, automaticky Aleš věděl, že míčem pod sebe najde Kácu, a ten jen nastavil placíru - 3:0. SKR se málem radoval znovu, když Rolka opět výborně hlavičkoval, ovšem jen do tyče. Jenže ve 44. minutě vrátil odražený přímý volný kop do vápna Hovorka z Tatranu a osamocený Vitner hlavou snížil - 3:1. O čtyři minuty později udělal chybu tatranský Kabele (jinak nejlepší hráč soupeře), když pouštěl do autu míč před dotírajícím Bohym, ten byl ale na míč nadržený natolik, že jej stačil vyškrábnout a z úhlu prostřelil gólmana - 4:1. Poslední pětadvacetiminutovka byla stále provázena pohlednou kombinací, kterou Rolka proložil dlouhým křižným pasem na nabíhajícího Polyho, ten si míč zpracoval a přeloboval Tůmu - 5:1. Pak se tatranský Tůma ještě dvakrát vyznamenal proti Bohymu a Cíbovi, ale na pumelici z vápna od Bohyho byl už krátký - 6:1. V poslední minutě v malém vápně hezky trefil merunu Zlatan, ale trefil jen tyč.

Bianka Joglová © 2008 Všechna práva vyhrazena.