SK Rakovník STARŠÍ DOROST 2014/2015

Poprvé jsme si poradili s ligovým Kladnem

05.02.2011 19:26

30.1.2011    SK Kladno - SK Rakovník     2:2 (1:0, 0:1, 1:1)

Druhý přípravný zápas divizních žáků SK Rakovník začal s ligovým SK Kladno až moc děsivě, ale po opětovném zkoncentrování hráčů se hrál pěkný a vyrovnaný fotbal, který skončil nerozhodně.  Už se stalo tradicí, že si Rakovničáci domlouvají přátelák s ligovým Kladnem a měří s ním síly. Zatím odešli vždy poraženi, ale v letošním roce mohli poprvé prodat své zkušenosti z divize. Když po minutě hry nechali hosté po pravé straně projít a zakončit kladenského hráče, tak to vypadalo, že to bude opět porážka, pak se ale Rakovník vzpamatoval a začal hrát velmi koncentrovaně a zodpovědně. Přišly i šance Bohatého a Cibulky, ale první třetina zůstala 0:1. Další část hry nabídla větší drzost ze strany SKR a z toho se také zrodilo vyrovnání. Po rohovém kopu hlavičkoval míč Faigl a ten se s pomocí teče dostal do branky – 1:1. Kladno bylo nebezpečné už jen dvakrát, ale Pešek si jednou parádně poradil a podruhé zasáhl Rohla. Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí, to udělal Kýzl dvě hrubky za sebou a Kladno trestalo. Pak už ale spadl z Rakovnických ostych a předváděli pěkný bojovný fotbal. Nesládek to vzal na sebe a průnikem přes půl hřiště stihl ještě na zledovatělé umělé trávě odcentrovat k Cibulkovi, který míč doklepl do branky – 2:2.

SK Rakovník: Pešek – Rohla, Šedivý, Vydra, Hovorka – Gregor, Kacafírek, Spal, Jurgovski – Cibulka, Bohatý. Hokejově střídali: Faigl, Kovacz, Nesládek, Kýzl, Polák, Zikmund. Trenér Jan Janota.

Bianka Joglová © 2008 Všechna práva vyhrazena.