Mnichovo Hradiště

28.10.2014 19:39

SK Rakovník : Mnichovo Hradiště 1:0 (1:0)
branky: Kýzl
Po nevydařeném utkání v Hořovicích jsme chtěli tennto nezdar odčinit v domácím prostředí. Oba celky se před utkáním nacházely se stejným počtem bodů na děleném 3. a 4. místě... Očekávalo se vyrovnané utkání, což se bohužel nepotvrdilo. Soupeř přebral otěže zápasu hned od úvodních minut a my jsme se ,,pouze bránili", což bylo i způsobeno tím, že nám opět nepracovali ofenzivní hráči tak, jak bychom si představovali. Naše defenziva však pracovala na jedničku a soupeře nepustila, dá se říct, do žádné vyložené šance. Právě velmi dobře organizovaná defenziva byla v tomto utkání klíčem k úspěchu. V 25. minutě utkání byl po kontaktu hostujícího obránce s Faiglem nařízen sporný pokutový kop, jenž se pískat mohl, ale i nemusel (velmi hraniční situace), s nímž si Kýzl bezproblémů poradil a poslal nás do vedení. 1:0. Téměř celý druhý poločas se odehrávala na naší polovině hřiště, ale hostující hráči jako by nedokázal najít recept na překonání naší defenzivy. My jsme hrozili pouze z brejků, avšak když už jsme byli u vápna soupeře, tak jsme nedokázali nějak nebezpečně zakončit, neboť naše přihrávky byly velmi nepřesné.

Bianka Joglová © 2008 Všechna práva vyhrazena.