SK Rakovník STARŠÍ DOROST 2014/2015

Hořovicko

28.10.2014 19:38

Hořovicko : SK Rakovník 5:1 (3:1)
Ze začátku zápasu to spíše vypadalo, jak když někteří jsme ještě na cestě na zápas.Zásluhou toho pro domácí, kteří napadali, snažili se být v pohybu a hráli důrazně, byly dva góly v úvodní 20- ti minutovce. Postupně jsme se začali dostávat do tempa zápasu a začali být více na balónu, výsledkem toho byl gól Kýzla po centru z PVK ze středu hřiště do vápna, kde Kýzl letící balón hlavou prodloužil míč do sítě. Avšak ihned jsme byli sražení zpátky, neboť domácí ještě před poločasem navýšili na 3:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně, ale bohužel naše aktivita vypadala jen tak, že jsme drželi míč na svých kopačkách a do 75. minuty hráli jen na polovině domácích, avšak jsme si nedokázali vytvořit žádnou vážnou šanci. Naopak udeřili 2x za sebou, v rozmezí 5-ti minut mezi 73-78. minutou, domácí.
 A nutno podotknout, že 4 z 5- ti gólů jsme dostali po zbytečných individuálních chybách a zápas si prohráli absolutně sami.  Vzhledem k obrazu hry je výsledek pro nás krutý, avšak pokud sami na sebe někteří hráči nepřitvrdí - budou nedůrazní a budou na sebe měkký v oblasti pohybu, tak se do šancí dostávat nebudeme.. Chtělo by se zamyslet nad tím, kolik šancí jsme si vytvořili za poslední 3 zápasy... DRŽET MÍČ NA NAŠICH KOPAČKÁCH PROSTĚ NESTAČÍ!!!!!

Bianka Joglová © 2008 Všechna práva vyhrazena.